Neem direct contact met ons op.

“Kortom: er wordt precies gedaan wat beloofd wordt."

Een lastige klus bij STEDIN waarvoor de diverse mensen bij STEDIN niet tot samenwerking konden worden bewogen door ons administratiekantoor.
Guido Boelaars van VVE Energie werd in de arm genomen, hij klaarde deze lastige klus uiteindelijk vlot en efficiënt.
Het vervolg: de meteromwisseling van Grootzakelijk naar Klein-zakelijk begeleidde hij vervolgens, de nazorg was prima. Kortom: er wordt precies gedaan wat beloofd wordt. Vlot, met goede communicatie. Een verademing.

Dhr. O. Heij (Bestuurder)

VvE Johan Wagenaarstraat 2-12, Amersfoort

Momenteel is de helpdesk gesloten, graag bellen wij u terug.

De voordelen

  • Geen wachtrijen of belmenu's
  • Volledige ontzorging
  • Onafhankelijk advies

Contactgegevens

Telefoonnummer:          030-3031774

Openingstijden:             maandag t/m donderdag 09:00-18:00

Email:                                info@vveenergie.nl

Foto’s Whatsappen:       06-44851805 (meterstanden/kopie jaarnota) 

 

Het welzijn van onze mensen staat hoog in het vaandel bij ons bedrijf. Met het oog op een goede balans tussen werk en privé hebben wij op basis van wetenschappelijk onderzoek besloten om per 1 januari 2022 over te stappen naar een 4-daagse werkweek.

Op vrijdag zijn wij voortaan collectief gesloten. Maandagochtend staan wij weer fris voor u klaar!

 

Contactpersonen

Peter Brons                      peter@vveenergie.nl – 06-41934762

Guido Boelaars               guido@vveenergie.nl – 06-19090039

Margot Drullman            margot@vveenergie.nl – 06-81705955

Hans van Bezooijen        hans@vveenergie.nl – 06-53833841

Djordi van Diggelen       djordi@vveenergie.nl – 06-20294322

Ruben van Geldorp        ruben@vveenergie.nl – 06-47402155

Christiaan Polzin              christiaan@vveenergie.nl – 06-25219406

 

Post- en Bezoekadres

Postadres:

Postbus 64

3500 AB Utrecht

 

Bezoekadres:

Maliebaan 22

3581 CP Utrecht