Nieuwe collectieve kleinzakelijke tarieven

Collectieve energie besparen VvE

Vanaf juli 2017 gelden weer nieuwe kleinzakelijke tarieven voor ons VvE-energiecollectief.

VvE Energie Beheer onderhandelt jaarlijks met de leveranciers, zodat de deelnemers van ons collectief niet steeds van leverancier hoeven te veranderen om te profiteren van de scherpste prijzen. Wij bieden de bestaande leverancier namelijk de gelegenheid om het scherpe tarief te matchen.

Nieuwe collectieve energietarieven vanaf juli 2017

In onderstaande tabel ziet u dat de nieuwe gas- en elektratarieven weer zeer scherp zijn. Deze tarieven gelden vanaf juli 2017 t/m december 2019.  Ter vergelijking plaats ik de tarieven van 3 grote energieleveranciers ernaast:

Collectieve energie tarieven VvE Energie

 

Aanmelden

Is uw VvE nog geen deelnemer van ons collectief? Meldt u zich dan snel aan en ontdek hoeveel u door deelname bespaart op energie. U kunt zich hier aanmelden voor ons VvE energiecollectief.

 

UPDATE: vanwege de omvangrijke interesse is deze tender inmiddels geheel gevuld. Zie de homepagina voor de actuele collectieve tarieven die wij u kunnen bieden.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *