Goedkoper duurzame energie opwekken

Prinsjesdag 2015:

In de troonrede van 2015 wil het kabinet het aantrekkelijker maken om energie lokaal en duurzaam op te wekken. Volgens de plannen moeten consumenten en bedrijven gemotiveerd worden om gezamenlijk te investeren in lokale energieopwekking. Men kan bijvoorbeeld een energiecoöperatie oprichten voor een gezamenlijke investering in zonnepanelen. Daarnaast wil het kabinet de korting op energiebelasting voor deze regeling aanpassen, meer hierover leest u op de website van de rijksoverheid.

 

Zelf energie opwekken:

LENS Energie is een partner van VvE Energie en kan samen met uw VvE bekijken wat de mogelijkheden zijn voor de bewoners in uw VvE om een dergelijk initiatief te starten. Wilt u weten wat LENS Energie voor uw VvE en haar bewoners kan betekenen, neem dan contact met hen op via de website van LENS Energie.

 

Wilt u meer weten over andere energie gerelateerde zaken? Neem dan gerust contact met ons op. Telefoonnummer 030-3031774.

 

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.